Яке класне привітання з днем народження подрузі, порадьте?


День Народження - це дуже важливе свято, який необхідно проводити так, щоб потім було приємно його згадувати цілий рік в передчутті наступного. Коли приходить ваш власний день народження, то обов'язково хочеться, щоб він не був схожий на всі попередні, щоб ви відчували, що сім'я вас любить, а друзі цінують і поважають.

Якщо ви хочете відчути повагу і турботу з боку друзів, то чому б самої або самому не проявити ці якості в першу чергу? Адже, справжній друг той, хто радіє за свого друга чи подругу, а день народження - це дуже вагомий привід для радості, чи не так?

Звичайно, кращі друзі завжди знають або хоча б здогадуються про потаємні думки і мрії свого друга. Немає нічого краще, ніж подарувати такий подарунок, про який людина давно мріє.Найскладніше - це з'ясувати всі нюанси подарунка, щоб не купити випадково трохи не те, що потрібно.Тому заздалегідь у ненав'язливому розмові слід трохи краще дізнатися про мрію вашої подруги, щоб піднести їй відповідний подарунок. Можливо, вона буде рада квитку на концерт своєї улюбленої групи, або буде щаслива, якщо ви запропонуєте провести її день народження на природі. Насправді варіантів маса, головне дійсно захотіти зробити іншій людині приємне.

Окрема розмова - це ціна подарунка. Подарунок може бути недорогим, але дуже потрібним іменинниці, тим більше, якщо його подарувати, попередньо розігравши смішну сценку або влаштувавши розіграш. Зокрема, непоганий варіант привітання, якщо подруга буде шукати свій подарунок у вас або у себе в кімнаті чи квартирі. Вранці іменинниці урочисто вручається карта, на якій стрілками і шифрованими знаками позначається місцезнаходження подарунка. Щоб було ще цікавіше, на кожному пункті призначення можна влаштувати конкурс - розповісти вірш, заспівати пісню, розмалювати шпалери і в тому ж дусі, кому на що фантазії вистачить. Після того, як іменинниця пройде всі випробування їй урочисто вручається подарунок.

Інший варіант - влаштувати на честь дня народження подруги бал, адже будь-яка дівчина мріє опинитися принцесою.Якщо майданчики для балу немає, можна трансформувати його в бал-маскарад, іменинниці піднести спеціальну маску і невелику корону - я думаю, що таке свято їй запам'ятається надовго, особливо, якщо не забувати про гарний настрій, жартах і конкурсах.

Так, і ще. Краще не змушувати свою подругу готувати для свого власного дня народження.Зробіть їй подарунок - приготуйте їжу самі, або попросіть кожної людини зі своєї компанії принести по страві - це буде весело і необтяжливо, звичайно, великим компаніям пощастить більше - у них виходить більше їжі.Хоча, в цьому навіть є стимул - запросити побільше народу і відсвяткувати день народження подруги весело і безтурботно!


Для невеликої компанії, куди входить тільки сім'я іменинниці і парочка друзів, можна придумати торжество спокійніше. Зокрема, запропонувати подрузі покататися на теплоході, купити їй по дорозі кульки, або прикрасити її двері величезним транспарантом, на якому стоїть написати великими літерами - «Тут живе сама красива і розумна дівчина в усьому світі!».

А, взагалі, якщо вам дійсно дорога ваша подруга, то просто постарайтеся не дати їй занудьгувати або втомитися на її дні народження, адже так рідко в житті можна зустріти людину, яку можна гордо назвати - друг.  • Які є поздоровлення з днем ​​народження?
  • Як святкують День Народження в різних країнах?
  • Як зробити День Народження дитини запам'ятовується?
  • Що подарувати зятеві на День народження?
  • Коли і як відзначають День Народження Діда Мороза?